Mycie kostki brukowej

Mycie kostki brukowej Poznań

Mycie kostki brukowej Poznań i cała wielkopolska

Czyszczenie kostki brukowej to nasza specjalność! Świadcząc szeroki wachlarz usług zarówno z zakresu sprzątania, czyszczenia, mycia ciśnieniowego oraz impregnacji elewacji, pojazdów itp. nie zapominamy również o czyszczeniu podjazdów, chodników i ścieżek dookoła naszych domów. Wychodząc naprzeciw ogromnemu zapotrzebowaniu na profesjonalizm wykonania usługi konserwacji i mycia kostki brukowej, naszą działalność oparliśmy na najwyższej klasy sprzęcie wiodących marek, środkach najskuteczniejszych w tego rodzaju zabrudzeniach oraz na profesjonalnym przeszkoleniu pracowników. O naszym doświadczeniu, zaangażowaniu oraz skrupulatności świadczy grono zadowolonych klientów.

Korzystamy między innymi ze sprzętu marki https://www.kaercher.com/pl/

Dlatego też mycie kostki brukowej wykonane w Poznaniu przez naszą firmę to gwarancja skuteczności i niskiej ceny.

Tanie czyszczenie kostki brukowej / mycie kostki brukowej oraz czyszczenie powierzchni betonowych

Specjalizujemy się w  usuwaniu zabrudzeń z kostek Mycie kostki brukowej Poznańbrukowych i innych powierzchni betonowych. Nasza oferta jest konkurencyjna ze względu na wykorzystanie najwyższej jakości detergentów oraz urządzeń czyszczących wiodących marek. Bez trudu usuniemy wszystkie zabrudzenia, takie jak: zanieczyszczenia z mchu i trawy, chwasty, zacieki itp. Nie straszne nam są również zabrudzenia na płotach, schodach, murkach, podjazdach czy parkingach. Mamy również doświadczenie w czyszczeniu podziemnych hal parkingowych. 

Cennik – czyszczenia kostki brukowej / mycia kostki brukowej Poznań

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i wycenę przygotowujemy po oględzinach. Cena czyszczenia kostki brukowej w Poznaniu i okolicach uzależniona jest od:

  • rodzaju i stopnia zabrudzenia
  • wielkości czyszczonej powierzchni
  • dostępności mediów (woda i prąd)

W przypadku mycia wysokociśnieniowego wyceny dokonujemy indywidualnie. W większości przypadków usługę wyceniamy na podstawie przesłanych zdjęć lub opisu dokonanego telefonicznie lub mailowo. Ceny mieszczą się w przedziale od 8 – 40 zł za m2.

Standardowe mycie kostki brukowej (zabrudzenia atmosferyczne – kurz) – ceny od 8 – 15 zł/m2 

Często Klienci pytają ile trwa czyszczenie kostki brukowej. Otóż jesteśmy w stanie wyczyścić około 30m2 przez 1 roboczogodzinę. Jednak dokładnie czas mycia można określić po rozpoczęciu usługi i rozpoznaniu terenu. Na czas trwa wpływają między innymi odległość od źródła wody i prądu, rodzaj kostki brukowej np. kostka z szerokimi szczelinami zajmie więcej czasu niż wąsko szczelinowa. Nie bez znaczenia jest także kąt nachylenia terenu czy szerokość na przykład wąska ścieżka czy szeroki podjazd lub duży plac. 

Czyszczenie kostki brukowej cena – (zabrudzenia z pleśni, porostów, mchu i grzybów) – ceny od 9 – 15 zł/m2 

Polecamy również profesjonalne mycie elewacji.

Czyszczenie kostki brukowej

Większość modeli kostek brukowych oraz płyt betonowych jest fabrycznie impregnowana – czyszczenie ich jest wówczas znacznie prostsze i wystarczy do niego wyłącznie woda pod czyszczenie kostki brukowej szorowarkaciśnieniem. Trudniej usunąć zabrudzenia z kostek nieimpregnowanych, ponieważ różnego rodzaju zanieczyszczenia wnikają pod powierzchnię kostki i zostawiają trudne do usunięcia przebarwienia. W tym przypadku nie wystarczy już sama woda – należy użyć profesjonalnych detergentów.

Najtrudniejsze do usunięcia są wszelkiego rodzaju plamy z oleju silnikowego czy inne tłuste ślady. Olej jest nierozpuszczalny w wodzie, a dodatkowo szybko wnika w pory kostki brukowej, dlatego najlepiej jest usunąć plamy z oleju z kostki brukowej silnym strumieniem ciepłej wody z odpowiednim środkiem chemicznym. Resztki cementu, farb i zapraw są kolejnym bardzo trudnym do usunięcia zabrudzeniem. Przy usuwaniu takich plam należy najpierw usunąć resztki cementu, zapraw oraz farb, a następnie nawierzchnię umyć wodą z detergentem przy użyciu szorowarki. 

Kolejną grupą plam znienawidzonych przez właścicieli domów są zielone przebarwienia oraz mech. Powstają one w miejscach czyszczenie karcheremmokrych, zacienionych, zawilgoconych oraz we wszelkich zagłębieniach. Zielone narośla i naloty z powierzchni kostki brukowej trzeba usuwać, gdyż nie tylko brzydko wyglądają, ale też sprawiają, że nawierzchnia jest stale, a nie tylko po deszczu śliska, więc i niebezpieczna. Mech trzeba usuwać mechanicznie, a następnie wykonać ciśnieniowe mycie kostki brukowej.

Regularne mycie kostki brukowej karcherem nie dosyć, że stanowi ułamek ceny nowej kostki to pozwoli zdecydowanie opóźnić konieczność jej wymiany, ale także znacząco poprawi estetykę Państwa domu. Po wykonanej pracy sprzątamy po sobie, spłukujemy zabrudzone powierzchnie, usuwamy wypłuczyny. 

GDZIE CZYŚCIMY KOSTKĘ BRUKOWĄ

Kostkę czyścimy na terenie województwa wielkopolskiego między innymi w miejscowościach:

Poznań, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo, Gniezno, Piła, Pniewy, Środa Wielkopolska, Szamotuły, Września, Wolsztyn, Swarzędz, Luboń, Oborniki Wielkopolskie i inne miasta…

Jeżeli Twoja miejscowość nie została wymieniona powyżej, zapytaj nas. Jesteśmy w stanie dojechać również dalej. Wszystko zależy od ilości metrów, którą mamy umyć. 

 

Firma sprzątająca Poznań cennik – Sprzątanie biur, domów, mieszkań ☎ 731-357-177