Sprzątanie obiektów

Sprzątanie obiektów

Sprzątanie obiektów Poznań – dlaczego my?

Jesteśmy wysoko wykwalifikowaną firmą sprzątającą posiadającą doświadczony personel, najnowocześniejsze maszyny oraz  środki czystości najwyższej klasy.doczyszczanie posadzek Poznań

Posiadamy doświadczenie w sprzątaniu obiektów Poznań, w realizacji prac z zakresu kompleksowego utrzymania czystości w  dużych zakładach przemysłowych, w halach, w magazynach oraz w supermarketach, w halach garażowych i obiektach biurowych. Czyścimy posadzki kamienne, betonowe, gresowe, płytki itp. Czyścimy podłogi w domach, biurach, sklepach itp. Nasze doświadczenie w usłudze – sprzątanie obiektów przemysłowych oraz profesjonalne wykorzystanie urządzeń czyszczących renomowanych firm pozwala na wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Wykonujemy prace dla bardzo wymagających Klientów dbając o bezpieczeństwo i higienę pracy.

Czyszczenie posadzki Poznań, Czyszczenie podłóg poznań

Czyszczenie i doczyszczanie posadzek to nic innego jak mechaniczne usunięcie zabrudzeń nagromadzonych podczas użytkowania posadzki oraz usunięcia starych powłok. Doczyszczanie posadzki wykonuje się przy użyciu szorowarki jednotarczowej dobierając odpowiedniej twardości pad lub/i z wykorzystaniem maszyn szorująco-zbierających oraz specjalnych środków chemicznych i odkurzacza wodnego. Pozwala to uzyskać zdecydowanie lepszy efekt niż czyszczenie ręczne.

Nasza oferta – sprzątanie obiektów – obejmuje między innymi usługi w zakresie:

 • kompleksowego sprzątania obiektów biurowych i przemysłowych,
 • profesjonalnego czyszczenie posadzek 
 • mycia okien metodą tradycyjną,
 • czyszczenia wykładzin, dywanów i tapicerki meblowej,
 • polimerowania podłóg,
 • sprzątania po remontach, sprzątania pobudowlanego,
 • profesjonalnego czyszczenie podłóg w domach
 • mycia elewacji, czyszczenia kostki brukowej, czyszczeSprzątanie obiektów Poznań - galeriania posadzek betonowych hal i magazynów,
 • kompleksowego sprzątania terenów zewnętrznych przylegających do budynków,
 • sprzątania po imprezach masowych,
 • czyszczenia konstrukcji stalowych, sufitów, ścian i elewacji,
 • mycia trudnodostępnych przeszkleń,
 • sprzątania powierzchni wystawienniczych i sal konferencyjnych,
 • sprzątania hoteli, restauracji oraz sklepów wielkopowierzchniowych,
 • inne prace z zakresu utrzymania czystości na życzenie Klientów.

Bez wątpienia zdobyte przez nas doświadczenie pozwala na precyzyjne dostosowanie oferty do potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy. Nasze zaangażowanie do wykonywanych zadań doceniło już wielu klientów co jest dla nas powodem do dumy, a także motywacją do dalszej ciężkiej pracy. Dlatego też podejmujemy się każdego zadania ciesząc się z możliwości ciągłego rozwoju i stawianych przed nami nowych wyzwań.  

Profesjonalne usługi doczyszczania posadzek:
– płytki, fugi w domach
– posadzki w biurach
– płytki na tarasach
– hale
– sklepy
– salony kosmetyczne, fryzjerskie
– gabinety lekarskie
– i inne

Usługę czyszczenia podłóg w zależności od wielkości powierzchni wykonujemy kompaktową szorowarką Karcher dzięki której dotrzemy do niemal każdego zakamarka (możliwa praca pomiędzy meblami) lub dużą szorowarką Nilfisk do dużych otwartych przestrzeni typu hale.

Teren działania

Nasze usługi sprzątające świadczymy w Poznaniu i w najbliższych okolicach oraz w wybranych miastach na terenie województwa wielkopolskiego.  W celu uzyskania informacji, wyceny usługi sprzątanie obiektów Poznań zapraszamy do kontaktu poprzez mail, telefon lub formularz kontaktowy.

W celu zabezpieczenia posadzek przed wnikaniem brudu oraz mechanicznymi uszkodzeniami możemy zastosować polimeryzację polegającą na nałożeniu warstwy polimeru. Przed dokonaniem procesu polimeryzacji należy przygotować powierzchnię w odpowiedni sposób.  Do tego celu służy stripowanie. Jest to gruntowne oczyszczenie powierzchni z resztek starych warstw zabezpieczających. Polimeryzacja jest skuteczną metodą konserwacji wszelkiego rodzaju podłóg, zarówno nowych jak i używanych. Dlatego czyszczenie podłóg poznań i czyszczenie posadzek poznań – Beautiful Space to najlepszy wybór.

 Polecamy także zapoznanie się z ofertą na sprzątanie biur Poznań

Kompleksowe sprzątanie obiektów w Poznaniu – zapytaj o indywidualną wycenę na doradca@beautifulspace.pl

Firma sprzątająca Poznań cennik – Sprzątanie biur, domów, mieszkań ☎ 731-357-177