Jesteś naszym Klientem? Wystaw nam opinię


Sprzątanie opinie Poznań – Oborniki – Przeźmierowo – Beautiful Space

Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna, ponieważ informuje nas co tak naprawdę jest dla Ciebie najważniejsze i pozwala nam ciągle poprawiać jakość sprzątania w Poznaniu i okolicach.

Dzięki informacjom od Ciebie możemy stworzyć promocje, które będą spełniały oczekiwania Klientów. Jeśli Twoim zdaniem moglibyśmy poszerzyć naszą ofertę o nowe usługi, będziemy wdzięczni za podzielenie się swoją opinią.

Pomóż nam ulepszyć nasz serwis sprzątający i napisz co Ci się podoba w naszej ofercie, a co mogłoby być lepsze.

Sprzątanie dla większości nielubiane, dla nas jest głównym zajęciem i ostatecznie stało się pasją:) Co dzień zgłębiamy wiedzę w tym temacie, nabywamy nowy sprzęt i testujemy nowe środki. Z drugiej strony każdy z Was lubi przebywać czystym, zadbanym i posprzątanym miejscu, ponieważ ogólny ład miejsc, w których przebywamy, wprowadza harmonię do naszego życia. Wracając z pracy po ciężkim dniu zapewne myślisz nie o sprzątaniu, a o tym, aby coś zjeść, odpocząć, czy zająć się swoimi sprawami. Podobnie gdy nadchodzi upragniony weekend… Dlatego zgłoś się do nas, razem stworzymy Twoją piękną przestrzeń. 

Sprzątanie opinie Poznań – to miejsce dla Was

Sprzątanie opinie Poznań - dziękujemy

Wiele osób codziennie poszukuje pomocy w codziennych obowiązkach. Niektórzy pytają i proszą znajomych o polecenie osoby do sprzątania, inni zamieszczają ogłoszenie w prasie lub internecie, a część osób szuka sprzątaczki samodzielnie. W dzisiejszych czasach znaleźć kogoś do tego niewdzięcznego zajęcia to nie problem. Cała trudność bowiem sprowadza się do znalezienia osoby sprawdzonej, dokładnej i co najważniejsze godnej zaufania. Zawsze można uczyć się na swoich błędach, ale czy nie lepiej skorzystać ze sprawdzonych i w pełni bezpiecznych rozwiązań? Sprawdź załogę Beautiful Space! Nic nie ryzykujesz, a zyskać możesz naprawdę wiele… Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań – jednorazowego sprzątania, mycia okien, indywidualnej pomocy domowej, czyli Twojej gosposi, która pomoże lub wyręczy Cię w prasowaniu, gotowaniu, zakupach lub innych obowiązkach. Postawa prokliencka, elastyczność, dokładność i atrakcyjne ceny – to nas wyróżnia.

3 komentarze do “Jesteś naszym Klientem? Wystaw nam opinię”

  1. Nigdy nie miałam problemów ze sprzątaniem jednak przez ciągłe zabieganie po prostu w którymś momencie zabrakło na to czasu. Gdy pewnego dnie dostałam telefon o nie zapowiedzianej wizycie rodziny, firmę Beautiful Space bez wahania poleciła mi koleżanka. Po jednym telefonie otrzymałam już konkretne informację dotyczące ceny za usługę. Dziewczyna jaka się u Mnie pojawiła w pełnie wykonała swoją pracę nikt nie chciał uwierzyć, że sama wszystko posprzątałam. Firma rzetelna i godna polecenia.

  2. Mieszkam po za miejscem urodzenia w ciągu roku niestety nie mam czasu pojechać na cmentarz i uporządkować groby Moich bliski. Firmę Beautiful Space znalazłam w internecie. Jest ona godna polecenia, uczciwa w swojej pracy. Po spotkaniu z właścicielami od razu otrzymałam kosztorysy za wykonywaną usługę oraz zapewnienie o utrzymanie porządku przez konkretną osobę z jaką mam bezpośredni kontakt. Podpisując umowę z firmą zawsze istnieje możliwość zmiany warunków na wykonane zlecenie. Polecam wszystkim korzystanie z jej usług.

  3. Konkretna, dobrze zorganizowana firma posiadająca odpowiedni sprzęt i zaufanych ludzi wykonujących swoją pracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Firma sprzątająca Poznań cennik – Sprzątanie biur, domów, mieszkań ☎ 731-357-177