pranie tapicerki karcher w Poznaniu

PRANIE TAPICERKI

Pranie tapicerki Poznań

Pranie tapicerki jest Tobie potrzebne?

 • Twoje dziecko uwielbia przykładać brudne dłonie do Twojej białej kanapy?
 • Twój ukochany pupil prosto z błota wbiegł w czysty dywan?
 • Piękny rysunek Twojego dziecka nie komponuje się z Twoim fotelem?

ZOSTAW TO NAM!

Nasza specjalność to między innymi:

 • pranie tapicerki meblowej karcherem
 • czyszczenie sofy

 • czyszczenie ekstrakcyjne narożnika 

 • pranie kanapy / czyszczenie kanapy

 • czyszczenie dywanów oraz wykładzin dywanowych

 • pranie tapicerki samochodowej z dojazdem do Klienta

 • pranie wykładzin dywanowych w biurach

W tym miejscu moglibyśmy szczegółowo opisać technologię prania ekstrakcyjnego. Opisać metody natrysku, stosowane prespraye, rodzaje posiadanych maszyn natryskowo – ssących, stosowaną metodykę czyszczenia tkanin i szczegółowopranie karcherem wymieniać etapy czyszczenia wraz z podaniem specyfikacji używanych środków. Ale po co Tobie ta wiedza? Profesjonalne czyszczenie zostaw nam! Z pewnością zrobimy to lepiej. 🙂 Zaufaj i Zamów pranie Karcherem.

Pranie tapicerki meblowej (odkurzanie w cenie usługi)

USŁUGA CENA
wykładzina dywanowa m2od 9,88
dywan: mały / średni / duży78 zł / 98 zł / 158 zł
dywan wełniany: mały / średni / duży88 zł / 108 zł / 148 zł
dywan shaggy: mały / średni / duży98 zł / 118 zł / 158 zł
fotel68 zł
tapczan/wersalka/sofa 2 os.98 - 198 zł
tapczan/wersalka/sofa 3 os.148 - 248 zł
narożnik (rogówka)228 -298 zł
pufa, poduszka, krzesło50 zł

     A czy Twoje auto nie powinno wyglądać tak?

pranie tapicerki samochodowej

Pranie tapicerki samochodowej cena za sztukę

USŁUGA CENA netto
PAKIET AUTO - samochód mały198 zł
PAKIET AUTO - samochód średni248 zł
PAKIET AUTO - samochód duży298 zł
dywanik4,88 zł
boczek drzwi18 zł
fotel38 zł
bagażnik48 zł
podsufitka w samochodzie osobowym/podłoga58 - 88 zł
kanapa tylna58 zł

Cena prania tapicerki PAKIET AUTO zawiera:

 • dokładne odkurzanie wnętrza auta,
 • pranie foteli,
 • pranie tylnej kanapy, bagażnika,  boków drzwi,
 • usuwanie plam.

W branży sprzątającej dość mocno rozwiniętą usługą jest pranie tapicerki meblowej i samochodowej oraz czyszczenie sofy i czyszczenie wykładzin dywanowych i dywanów. Niewątpliwie na rynku jest wiele firm świadczących tego typu usługi, a zakres cen jest bardzo różnorodny. Pamiętajmy jednak, że nie zawsze to co najtańsze jest najlepsze. Zawsze zwracajmy uwagę na renomę firmy, bo przecież nie chodzi o to, żeby coś zrobić, ale zrobić to dobrze. Karcher PoznańPracujemy na markowym sprzęcie i środkach firmy Karcher Poznań. Nowoczesne, sprawne urządzenia oraz wiedza i doświadczenie załogi Beautiful Space gwarantują pełne zadowolenie z wykonanej usługi czyszczącej. Oferujemy usługę kompleksowego usuwania alergenów, takich jak: kurz, roztocza, bakterie, wirusy, zarodniki. Czyszczenie kanap w domu jeszcze nigdy nie było tak proste.

Usługę prania tapicerki świadczymy między innymi na terenie:

Przeźmierowa, Poznania i okolic – dojazd zawsze gratis!

Dojedziemy za darmo i wykonamy czyszczenie narożnika, pranie dywanów w domu u Klienta, a nawet czyszczenie kanap, czyszczenie sofy czy pranie krzeseł bez dodatkowych opłat. Pierzemy również dywany z długim włosem. Dzięki zastosowaniu specjalnych środków piorących najwyższej jakości możemy wykonać usługę, na przykład czyszczenie sofy, nawet zimą, ponieważ stosowane środki przyspieszają schnięcie czyszczonej tapicerki. Możemy zastosować też środki piorące bezpieczne dla dzieci i alergików lub środki usuwające zapachy. Nawet jeśli chcesz tylko odświeżyć tkaninę meblową lub dywan możesz na nas liczyć. Podejmujemy się również trudnych bądź nietypowych zleceń – po prostu zadzwoń lub napisz do nas. Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe efekty naszych prac np. czyszczenie dywanów Poznań – zapraszamy do galerii.

Beautiful Space – firma sprzątająca, której możesz zaufać!

Bezpłatny dojazd na terenie Poznania,  Przeźmierowa i Tarnowa Podgórnego przy zamówieniu za min. 198 zł. Podane ceny są cenami netto. Dlatego w przypadku chęci otrzymania faktury VAT, do cen należy doliczyć podatek VAT 23%.

 Pranie dywanów w Poznaniu

Niegdyś usługi prania i czyszczenia dywanów świadczone w domu u Klientów były nieosiągalne. Z racji na duże gabaryty dywanów ciężko było znaleźć pralnie chemiczną, która przyjmowałaby takie zlecenia. Dziś pralni takich również jest bardzo mało, ale usługa czyszczenia ekstrakcyjnego urządzeniami typu Karcher rozpopularyzowała się. Warto zatem korzystać z usług wyspecjalizowanych firm, ponieważ możemy być pewni, że dywan czy wykładzina zostaną wyczyszczone znacznie lepiej niż zrobilibyśmy to samemu za pomocą szeroko rozreklamowanych środków ogólnodostępnych. Bez wątpienia regularne pranie dywanów, wykonywane co około kilka lat, zapewnia nam nie tylko czystość, ale znacznie zmniejsza ilość roztoczy, bakterii i tym podobnych bytujących w dywanach.

Pranie sofy, pranie kanapy, pranie tapczanu

Na koniec – Dobra i wygodna kanapa to nie mały wydatek. Rzadko można nabyć kanapę czy sofę, która ma zdejmowalne poszycie. Obicie tych „wypoczynków” to nic innego jak specyficzny rodzaj materiału – tkaniny. Brudzi się ona zatem tak samo, jak ubrania, które nosimy na co dzień. Ze względu na fakt, że na sofie czy kanapie spędzamy dużo czasu, brudzą się one nad wyraz szybko. Dla zachowania walorów estetycznych, higieny oraz aby przedłużyć czas użytkowania tych mebli warto regularnie zamawiać usługę prania sof i innych mebli tapicerowanych. Urządzenia ekstrakcyjne wtłaczają w obicie wodę wraz z dodatkiem odpowiednio dobranego detergentu, który wiąże brud. Następnie woda zostaje odsączona pod ciśnieniem z materiału. W razie konieczności czynność powtarza się. Dlatego też taki proces pozwala na pozbycie się brudu i zanieczyszczeń, które zdążyły wniknąć już nawet bardzo głęboko.    

Firma sprzątająca Poznań cennik – Sprzątanie biur, domów, mieszkań ☎ 731-357-177