Usługi sprzątające Oborniki

NA TERENIE OBORNIK ŚWIADCZYMY USŁUGI od 199 zł

usługi sprzątające kontakt wycenaUsługi sprzątające Beautiful Space

731-357-177

Firma sprzątająca Beautiful Space – oferuje usługi sprzątające na terenie Obornik, Poznania i Przeźmierowa w zakresie: tanie sprzątanie mieszkań, kompleksowe sprzątanie domów, efektywne sprzątanie biur. Na życzenie Klientów dodatkową specjalnością stała się opieka nad grobami oraz sprzątanie osiedli i wspólnot mieszkaniowych.

Zobacz cennik wszystkich oferowanych przez nas usług lub zadaj nam pytanie o oferowane usługi sprzątające i ich cenę.

Wychodząc na przeciw ogromnemu zapotrzebowaniu na usługi porządkowe w powiecie obornickim postanowiliśmy stworzyć firmę sprzątającą przyjazną wszystkim mieszkańcom. Każdego dnia dokładamy starań badając zakres oczekiwanych przez Was usług sprzątających dodając je do naszej oferty.  

 Postaw na profesjonalne usługi sprzątające!

Beautiful Space w mieście Oborniki to firma sprzątająca, która wykona za Ciebie wszystkie prace porządkowe zarówno w domu, biurze, jak i na terenie zewnętrznym. Wszystkie usługi wykonujemy szybko i sprawnie z charakteryzującym nas kompleksowym podejściem do profesjonalnego realizowania powierzonych zadań.

Czy warto korzystać z usług firmy sprzątającej?

 Jesteśmy legalnie działającą firmą, wystawiamy faktury VAT. Sprzątamy w całym powiecie obornickim, ale podejmiemy się stałych zleceń również w dalszej odległości. Zatrudniamy wykwalifikowany i przeszkolony personel gwarantując 100% zadowolenie i najwyższą jakość usług. 

Firma sprzątająca Poznań cennik – Sprzątanie biur, domów, mieszkań ☎ 731-357-177