Usługi sprzątające Przeźmierowo

skontaktuj się z nami

 

Usługi sprzątające Przeźmierowo

ul. Lotnicza

62-081 Przeźmierowo

tel: 731-357-177

Firma sprzątająca Beautiful Space z siedzibą w Przeźmierowie koło Poznania posiada oddziały w: Poznaniu i Obornikach Wielkopolskich.

Przeźmierowo, wieś położona w gminie Tarnowo Podgórne, w zabudowie głównie domków jednorodzinnych. Nasza firma świadczy na tym terenie głównie usługi sprzątające:

* sprzątanie terenów zewnętrznych (w tym: koszenie trawników, usuwanie chwastów, przycinanie krzewów, czyszczenie chodników i podjazdów), 
* kompleksowe sprzątanie domów (w tym: sprzątanie łazienki, sprzątanie kuchni, pranie tapicerki, czyszczenie dywanów, konserwacja podług i wiele innych),
* Twoja indywidualna gosposia (w tym: sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy, gotowanie, okazjonalnie opieka nad dzieckiem)
* sprzątanie biur
* sprzątanie hal
* sprzątanie magazynów 
* sprzątanie sklepów
* pranie tapicerki meblowej 
* czyszczenie tapicerki samochodowej
* mycie elewacji
* mycie okien
* czyszczenie kostki brukowej
 
firma sprzątająca Przeźmierowo logo

Na tym terenie świadczymy również usługę opieki nad grobami na cmentarzu przy ulicy cmentarnej.

Firma Beautiful Space jako jedna z nielicznych firm sprzątających na rynku charakteryzuje się profesjonalnym i indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Klientom z terenu Przeźmierowa i okolic gwarantujemy ekspresowy dojazd na jego posesję i wykonanie usług w najkrótszym czasie zachowując przy tym charakteryzującą nas najwyższą jakość sprzątania mieszkań i domów. Usługi sprzątające Przeźmierowo wykonywane przez naszą firmę są gwarancją pełnego zadowolenia!

usługi sprzątające Przeźmierowo obszar działaniaUsługi sprzątające Przeźmierowo – Firma Beautiful Space na terenie miasta świadczy kompleksowe usługi sprzątające zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm i instytucji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Firma sprzątająca Poznań cennik – Sprzątanie biur, domów, mieszkań ☎ 731-357-177