Sprzątanie mieszkań i domów

Sprzątanie mieszkań i domów w Poznaniu to nasza specjalność

Sprzątanie mieszkań jest jedną z najbardziej pożądanych usług w dzisiejszych czasach. Każdy chce być wyręczany w codziennych obowiązkach, marzy o tym, by ktoś przyszedł i zrobił wszystko za niego… Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy firmę, która jest po to by Wam służyć. Zastanawiając się nad wyborem właściwej firmy musisz odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań: 

Firma sprzątająca Beautiful Space dostosowuje koszt usługi do czasu oraz jakości świadczonych usług dzięki czemu gwarantuje najniższą cenę na rynku w stosunku do rzetelności, profesjonalizmu i doświadczenia naszych pracowników. 

  • Ile czasu chce przeznaczyć na sprzątanie mieszkania?

Aby nasze usługi były wykonane z niezwykła precyzją, a przy tym w krótkim czasie, dostosowujemy ilość pracowników, którzy przyjadą posprzątać Twój dom do zakresu koniecznych do wykonania czynności i metrażu Twojego mieszkania.

  • Czy mogę mieć zaufanie do sprzątaczki?

Pracowników dobieramy z należytą starannością i kształtujemy w nich nawyki: skrupulatności, dyskrecji, uczciwości i profesjonalizmu.

Beautiful Space jest zatem właściwym wyborem!

SZYBKA I EFEKTYWNA EKIPA

Załoga Beautiful Space to experci w czyszczeniu domów. Przybywają do Ciebie w zespołach 2-3-osobowych i są wyposażeni w markowy, profesjonalny sprzęt i wszystkie środki czyszczące niezbędne do kompleksowego i sprawnego posprzątania Twojego domu. Zapewnimy Ci czystą wannę, prysznic bez kamienia, meble bez kurzu i satysfakcję z czystego domu.

Jeśli poświęcisz 60 sekund na określenie swoich potrzeb, już nigdy Twój dom nie będzie Twoim wrogiem!

Sprzątanie mieszkań i domów – utrzymaj swój dom w czystości już od 180 zł miesięcznie!

JESTEŚMY GOTOWI, ABY CI SŁUŻYĆ!

Pewnie ciekawi Cię ile kosztuje sprzątanie mieszkania?

 Ceny poszczególnych usług znajdują się w zakładkach tematycznych.

Potrzebna sprzątaczka do domu? Beautiful Space ją zapewni! 

Zapytaj o cenę sprzątania! Odpowiemy najszybciej jak to możliwe i przedstawimy darmową wycenę. Nasze wyceny są klarowne, nie zawierają żadnych ukrytych kosztów, a ustalona podczas wyceny kwota jest ostateczna.  Napisz do nas również jeśli masz jakieś pytania lub sugestie.

sprzątanie mieszkań sugestie

Wyszorujemy, wypolerujemy i przywrócimy ład w Twoim domu byś mógł cieszyć się porządkiem każdego dnia.