O BEAUTIFUL SPACE

Jeśli chcesz zapewnić sobie piękne otoczenie, sprawić by Twój dom lśnił, a czas został wykorzystany w należyty sposób, to trafiłeś pod właściwy adres. Beautiful Space to dynamicznie rozwijająca się firma, oferująca kompleksowe i efektywne sprzątanie mieszkań i domów, serwis porządkowy powierzchni biurowych oraz wiele innych usług najwyższej jakości na terenie Przeźmierowa, Poznania, Obornik i okolic. Naszym celem jest zapewnienie Państwu pięknego otoczenia w codziennym życiu.

WIELE FIRM, KTÓRĄ WYBRAĆ?

gosposia Beautiful Space

WYBÓR IDEALNEJ FIRMY SPRZĄTAJĄCEJ

  1. Elastyczna – czy chciałbyś móc wybierać dowolną godzinę, czas pracy i ilość osób które do Ciebie przyjadą ?
  2. Atrakcyjna cena – czy chcesz, aby cena za sprzątanie była adekwatna do zakresu świadczonych usług, czasu jej trwania,gwarancja satysfakcji a co najważniejsze była najniższa na rynku w stosunku do jakości wykonywanych usług?
  3. Bezpieczna – czy chcesz, by usługa świadczona w Twoim domu była ubezpieczona? Aby Twoje mienie nie zostało naruszone?
  4. Dyskretna – czy poszukujesz osób zaufanych, dyskretnych?

JEŚLI CHOĆBY NA JEDNO PYTANIE ODPOWIEDZIAŁEŚ „TAK”, TO JUŻ WIESZ, ŻE WYBRAŁEŚ BEAUTIFUL SPACE – ODPOWIEDNIĄ FIRMĘ DLA CIEBIE!

WIĘC ZADZWOŃ  DO NAS JUŻ DZIŚ!

Kontakt

TEL: 731-357-177

kontakt

Jesteśmy dumni mogąc zaoferować naszym Klientom doskonałe usługi najwyższej jakości w połączeniu z bezproblemową obsługą.  Możesz być pewien, że nasze usługi są najwyższej jakości spośród dostępnych na rynku.

UBEZPIECZENIE

Cała załoga Beutiful Space jest ubezpieczona w celu ochrony przed przypadkowym uszkodzeniem mienia. Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Ergo Hestia nr polisy. Oferuje uczciwe, niezawodne i wysokiej jakości usługi sprzątania, gwarantowane przez firmę, której możesz zaufać. Beautiful Space sprawi, aby Twój dom, mieszkanie lub biuro lśniło czystością. Oferujemy szybką i przyjazną obsługę klienta!

BEZPIECZEŃSTWO

Solidna i godna zaufania firma? 

Każda zatrudniana przez nas sprzątaczka musi posiadać odpowiednie doświadczenie oraz przejść szereg testów potwierdzających, że jest osoba godną zaufania, aby upewnić się, że świadczymy Państwu najwyższy poziom profesjonalizmu i bezpieczeństwa. Bez niespodzianek – umowa bez ukrytych opłat.

PROFESJONALIZM

Niezwykła dokładność sprzątania za każdym razem! Zobowiązujemy się do utrzymania Twojego domu w nieskazitelnej czystości. Różnice między firmami sprzątającymi w jakości świadczenia usług oraz cenie sprzątania są ogromne – dokonaj właściwego wyboru! 

Firma sprzątająca Poznań cennik – Sprzątanie biur, domów, mieszkań ☎ 731-357-177