Teren zewnętrzny

 

Wizytówką pięknego domu jest nie tylko czyste wnętrze, alekoszenie trawników także nieskazitelny ogród. Firma sprzątająca Beautiful Space pragnie zaoferować usługi sprzątające, które zdecydowanie podniosą estetykę Twojego terenu przydomowego. Pielęgnacja zieleni, koszenie trawników, przycinanie krzewów i żywopłotów oraz podlewanie i zamiatanie i usuwanie chwastów z chodników a także wiele innych prac nie musi być już dłużej Twoim zmartwieniem. Możesz zlecić nam usługę z cennika lub indywidualne uprzątnięcie, omiecenie czy posprzątanie terenu przydomowego.

USŁUGACENA za m2
Zamiatanie chodników, sprzątanie ulic0,68 zł
Mycie, czyszczenie, sprzątanie tarasów, balkonów, wiat6,88 zł
Odśnieżanie chodników, dojść do posesji0,88 zł
Odśnieżanie placów, odśnieżanie parkingów0,68 zł
Skuwanie lodu5,88 zł
Posypywanie solą/materiałem antypoślizgowym (cena bez materiału)0,18 zł
Mycie ciśnieniowe (rolet zewnętrznych, elewacji – czyszczenie standardowe4 zł
Mycie ciśnieniowe (rolet zewnętrznych, elewacji) – czyszczenie specjalne6,88 zł
Pielęgnacja trawników - aeracja i wertykulacja trawników0,48 zł
Pielęgnacja trawników – koszenie trawnika od 150 do 2500m20,88 zł
Pielęgnacja trawników – grabienie liści1,18 zł

Usługi zimowe

odśnieżanieOdśnieżanie

Zajmujemy się także odśnieżaniem chodników, ścieżek i placów. 

Skuwanie lodu

Posypywanie solą, piaskiem, mieszankami 

Po gruntownym odśnieżeniu i odlodzeniu zabezpieczamy powierzchnię przed ponownym zamarznięciem posypując ją odpowiednio dobraną do warunków atmosferycznych mieszanką.

Sprawdź specjalną ofertę na mycie ciśnieniowe: mycie kostki brukowej i mycie elewacji cennik promocyjny!

Mycie ciśnieniowe, potocznie zwane Karcher, od nazwy największego i cenionego na rynku producenta myjek wysokociśnieniowych,  jest idealnym rozwiązaniem do szybkiego i skutecznego oczyszczenia i usunięcia zabrudzeń z elewacji, kostek brukowychmycie ciśnieniowe, podjazdów, a także do mycia samochodów. W naszej ofercie znajdziesz usługi świadczone myjkami ciśnieniowymi, których podzespoły zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy, że są ogromne różnice między profesjonalnym sprzętem, a maszynami klasy podstawowej, dlatego zastanawiając się czy skorzystać z usług firmy sprzątającej, czy wykonać tą czynność samemu, musisz wiedzieć, że do prawidłowego działania myjki wymagana jest znajomość jej obsługi. Mycie ciśnieniowe, czyli mycie wodą pod wysokim ciśnieniem, wymaga od nas znajomości czyszczonej powierzchni, środków chemicznych i obsługi myjki ciśnieniowej. Urządzenia te są fenomenalne również w walce przeciwko szkodliwym wpływem grzybów i pleśni, ale tu również jest wymagana wiedza z zakresu bezpieczeństwa ich usuwania. Mycie ciśnieniowe cieszy się coraz większą popularnością dzięki wysokiej skuteczności czyszczenia i krótkiego czasu mycia w stosunku do zabrudzenia powierzchni. Wykonujemy także mycie ciśnieniowe nagrobków z użyciem specjalnego preparatu czyczącego.

Pielęgnacja ogrodów

Pielęgnacja trawników

Koszenie trawnikaTrawnik pielęgnacja zieleni Koszenie trawników wykonujemy nowoczesną, profesjonalną kosiarką spalinową posiadającą kosz na skoszoną trawę. 

Grabienie liści Duża ilość liści spadająca jesienią, mimo stosunkowo ładnemu mikro krajobrazowi, który tworzy, musi zostać uprzątnięta. 

Areacja i wertykulacja

Podlewanie trawników

Dbanie o ogród

Przycinanie krzewów i żywopłotów

Podlewanie roślin

Podane ceny są cenami netto. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT, do cen należy doliczyć podatek VAT 23%.