Sprzątanie biur Poznań

Sprzątanie biur

 

Sprzątanie biur Poznań – wybierz niezawodny zespół sprzątający !

Na pewno wiesz, że czyste wnętrze Twojej firmy jest Twoją wizytówką i gwarancją pozytywnego odbioru. Estetyka pomieszczeń biurowych znacząco wpływa na efektywność pracy.

SKORZYSTAJ Z PAKIETU „MOJA FIRMA”

PROMOCJA !!!

Sprzątanie raz w tygodniu

Biuro do 100m2Biuro do 150m2Biuro do 200m2
299
249
zł / usługa
349
299
zł / usługa
549
449
zł / usługa
wizyta do 2 godzinwizyta do 3 godzinwizyta do 4 godzin
min. 4 usługi w m-c

W celu uzyskania informacji o cenie sprzątania biura w Poznaniu lub okolicy o większej powierzchni  lub innej częstotliwości prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny.  Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego.

Jeśli nie masz czasu lub ochoty na analizowanie cennika sprzątania biur, bądź chcesz uzyskać ofertę na sprzątanie biur w Poznaniu, czy innym mieście powiatu poznańskiego, skrojoną na miarę swoich potrzeb – skorzystaj z szybkiej i bezpłatnej wyceny! 

Standardowa usługa sprzątania cyklicznego biura obejmuje:

 • odkurzanie i mycie podłóg
 • odkurzanie wykładzin
 • wycieranie kurzu z blatów, biurek, parapetów, stołów  oraz innych mebli biurowych
 • sprzątanie łazienek, kuchni oraz pomieszczeń socjalnych
 • opróżnianie i wymiana worków w koszach na śmieci
 • uzupełnianie dozowników na mydło oraz podajników na ręczniki papierowe i papier toaletowy

Sprzątanie biur Poznań – nowocześnie i sprawnie

 • Dochowanie tajemnicy funkcjonowania przedsiębiorstwa jest kluczowym elementem jej sukcesu. Czy więc osoba zatrudniona „z ulicy” da Ci gwarancję zachowania dyskrecji? 
 • A może zamierzasz chodzić wraz ze sprzątaczką po wszystkich pomieszczeniach i patrzeć jej na ręce?
 • Czy chcesz zamrażać swój kapitał w urządzeniach i sprzęcie sprzątającym?
 • Co zrobisz w przypadku choroby swojej sprzątaczki?

  … a gdy będzie chciała wolne?

Jeśli Twój czas i bezpieczeństwo Twojej firmy są dla Ciebie priorytetem, to zaufaj firmie sprzątającej, która bierze odpowiedzialność za swoich ludzi i daje gwarancję ich niezawodności. Zamów już dziś sprzątanie biura w Poznaniu.

Myślimy, że masz ciekawsze sposoby na wykorzystanie swojego potencjału…

 

Oferujemy również sprzątanie powierzchni socjalnych, sprzątanie magazynów, hal oraz terenów zewnętrznych – każda wycena przygotowywana jest indywidualnie.

Sprzątanie biur Poznań i okolice                       

sprzątanie biur Poznań - efekt usługiNie pozwól sobie na stres związany z niezapowiedzianą wizytą Klientów! Zadbaj o to by Twoje biuro zawsze lśniło czystością. Sprzątanie biura czy biurowców może odbywać się o dowolnej porze, zawsze dostosowanej do Twoich potrzeb. Nieważne czy to czyszczenie usługa - sprzątanie biur Poznańskórzanej sofy w holu czy pranie dywanu w sali konferencyjnej, Beautiful Space wie, jaka jest stawka reputacji Twojej firmy – nie mówiąc już o komforcie pracy Twoich pracowników.   

Sprzątanie biur cennik – usługi dodatkowe

USŁUGACENA
jednorazowe sprzątanie powierzchni biurowych m2od 5 zł / m2
czyszczenie kostki brukowej / elewacjiod 6 zł / m2
pranie wykładzin dywanowych m25,88-6,88 zł
mycie okien wraz z ramą i parapetem m2od 5,88 zł
kompleksowe sprzątanie po remontach m2od 6,50 zł
mechaniczne doczyszczanie posadzek m2od 4,00 zł
zabezpieczanie posadzek lastriko m212,00 zł
zabezpieczanie posadzek kamiennych m212,00 zł
dzienny serwis porządkowy RBH (min. 8 RBH)45 zł
abonamentowy serwis porządkowy – miesiąc (min. 168h)/os.3500 zł

Podane ceny sprzątania biur zawierają koszty profesjonalnych środków chemicznych, między innymi marki Kiehl, Ecolab czy Merida oraz urządzeń niezbędnych do wykonywania powierzonych usług porządkowych np. Nilfisk, Numatic czy Karcher. Wszystkie środki chemiczne przeznaczone do sprzątania powierzchni biurowych dostosowane są do rodzaju czyszczonych powierzchni i posiadają atesty. Podane ceny są cenami netto. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT, do cen należy doliczyć podatek VAT 23%.

Nasza firma sprzątająca specjalizuje się w utrzymaniu czystości powierzchni biurowych, gabinetów lekarskich, kancelarii oraz obiektów sportowych. Możemy pochwalić się dużą ilością obsługiwanych biur z Poznania.  Zatrudniamy stosunkowo młodą, energiczną i komunikatywną kadrę pracowniczą, aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie. Kompleksowo i tanio – tak w naszym wykonaniu wygląda sprzątanie biur w Poznaniu. U  nas znajdziesz wszelkie usługi sprzątające, ale przede wszystkim tanie kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowych. Oferujemy również sprzątanie hoteli, sprzątanie hal, sprzątanie poremontowe, sprzątanie po budowie oraz sprzątanie restauracji, instytucji administracji publicznej oraz wielu innych obiektów… Zapewniamy wszystkie środki higieniczne w atrakcyjnych cenach (klasa ekonomiczna, standard lub premium) i dbamy, aby w Twoim biurze ich nigdy nie zabrakło. Możesz również wybrać zakres świadczonych przez nas usług: podstawowy, rozszerzony, kompleksowy lub dostosowany indywidualnie. ZAPROPONUJEMY IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA CIEBIE!

Nieważne czy prowadzisz firmę zlokalizowaną w centrum Poznania czy w miejscowościach ościennych. Nieważne czy chcesz, aby Twoje biuro było sprzątane raz w tygodniu czy codziennie. Nieistotne czy chcesz, aby usługa była wykonywana przed, po czy w trakcie godzin Twojej pracy. DOSTOSUJEMY SIĘ DO TWOICH WYMAGAŃ! Wszystko po to, abyś był w pełni zadowolony. Oferujemy w pełni profesjonalne sprzątanie w biurach w Poznaniu.

Sprzątanie biur Poznań

Specjalnością naszej firmy jest sprzątanie biur w Poznaniu oraz na terenie okolicznych miejscowości. Dostarczamy każdemu z naszych klientów profesjonalne wsparcie, a przy tym dbamy o przystępne ceny wszystkich usług. Nasi pracownicy to osoby z wieloletnim stażem pracy i niezbędnym doświadczeniem, dysponujemy również nowoczesnym zapleczem technicznym, co pozwala nam na kompleksowe prowadzenie prac porządkowych dla klientów biznesowych. Nie ograniczamy się tylko do rutynowych czynności, ale świadczymy pełną gamę usług, które dobieramy indywidualnie do potrzeb klientów. Świadczymy również usługi doczyszczania kafli, całodzienny serwis porządkowy na obiektach. Nie ustalamy sztywnych ram sprzątania – Twoje biuro ma być czyste każdego dnia!

Sprzątanie biur po remoncie Poznań i okolice

Oprócz usług cyklicznego sprzątania powierzchni biurowej czy socjalnej oferujemy również jednorazowe sprzątanie biur po remoncie, po budowie, po poprzednich najemcach czy po prostu jednorazowe akcje doczyszczające na terenie całego województwa wielkopolskiego. Po przeprowadzeniu przez naszego przedstawiciela handlowego bezpłatnej wizji lokalnej – oględzin lokalu przedstawimy Państwu wycenę usługi według uzgodnionego zakresu prac. Wycena, którą przedstawiamy jest dla nas zobowiązująca i dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, możecie mieć Państwo pewność, że nie ulegnie ona podwyższeniu. Wszystkie nasze usługi porządkowe charakteryzuje bardzo wysoka ich jakość. Dbamy o każdy detal! Nad przebiegiem wykonywanych usług sprzątania biur czuwa zawsze jeden z naszych brygadzistów lub przedstawiciel handlowy, który dokonywał wyceny. Wybór firmy sprzątającej Beautiful Space Poznań to gwarancja zadowolenia.

Polecamy ciekawe artykuły o sprzątaniu  https://janniezbedny.pl/artykuly/sprzatanie-z-janem

Firma sprzątająca Poznań cennik – Sprzątanie biur, domów, mieszkań ☎ 731-357-177