czyszczenie tarasu Poznań

Czyszczenie tarasu i balkonu

Czyszczenie tarasu Poznań

Zlecając nam wyczyszczenie swojego tarasu możesz mieć pewność, że podejdziemy do tego profesjonalnie, szybko i sprawnie. Na powierzchni tarasu gromadzi się między innymi piasek, pył i nalot z roślin. Mogą pojawić się również drobne chwasty lub zacieki.. Usługę mycia tarasów wykonujemy na terenie Poznania i okolic. Tarasy czyścimy metodą ciśnieniową z użyciem specjalistycznych biodegradowalnych środków czyszczących. Czyścimy tarasy zarówno z płytek, gresu, a także tarasy drewniane, ryflowane i kompozytowe. Posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę,  a usługi wykonujemy na profesjonalnym sprzęcie marki Karcher – czyszczenie myjką ciśnieniową. Dzięki temu gwarantujemy uzyskanie znakomitych efektów czyszczenia.  Zobacz krótki filmik naszego autorstwa czyszczenie tarasu w Poznaniu.

Czyszczenie tarasu cennik

Taras:

  •  do 30m2 – 12zł/m2
  •  od 31m2 do 50m2 – 10zł/m2
  •  od 51m2 do 100m2 – 8zł/m2

Usługę czyszczenia tarasu powinno się wykonać przynajmniej raz w roku
Mycie tarasu Poznań Czyszczenie balkonu Poznań

 

Czyszczenie balkonu Poznań

Usługę mycie balkonów świadczymy na terenie Poznania i okolic. Balkon to miejsce, które w ciepłe dni staje się dodatkowym pokojem. Zadbaj o jego czystość. Balkony także czyścimy przy użyciu myjki wysokociśnieniowej oraz specjalistycznej chemii. Czyścimy zarówno balkony wykończone, na przykład płytką ceramiczną, ale także balkony betonowe.  Dla lepszego efektu wizualnego przy okazji czyszczenia posadzki balkonu można także zamówić na przykład czyszczenie fragmentów elewacji bloku/domu, który znajduje się na balkonie. 

Czyszczenie balkonu cennik

  • Balkon zabrudzenia atmosferyczne od 200zł
  • Czyszczenie balkonu po gołębiach od 300zł
  • Mycie balkonu powyżej 15m2 – według cennika mycia tarasu

Do wykonania usługi wystarczy nam dostęp do energii elektrycznej 220-240V (zwykłe gniazdko) z bezpiecznikiem 16A oraz dostęp do bieżącej zimnej wody. Najlepiej kran ogrodowy z zakończeniem na wpięcie szybkozłączki. W przypadku braku dostępu do kranu ogrodowego wpinamy się w miejsce dopływu wody do pralki, zmywarki lub prysznica. Dzięki wykwalifikowanej kadrze usługi nie są uciążliwe dla otoczenia ani nie wyrządzają żadnych szkód. Nasze usługi przy sprzyjających warunkach pogodowych (temperatura utrzymująca się na plusie przez dzień i noc) wykonujemy całorocznie, jednak najczęściej jest to wiosna, lato i początek jesieni. Czyścimy również schody, podjazdy, murki, bramy, płoty i tym podobne. 

Polecamy również usługę czyszczenia kostki brukowej.

 

Firma sprzątająca Poznań cennik – Sprzątanie biur, domów, mieszkań ☎ 731-357-177