MYCIE CIŚNIENIOWE

Mycie ciśnieniowe to najbardziej efektywna metoda czyszczenia drewna, betonu, płytek itp. Wizytówką pięknego domu czy firmy, jest nie tylko czyste wnętrze, ale także jego otoczenie. Firma sprzątająca Beautiful Space pragnie zaoferować usługi mycia ciśnieniowego, które świadczy na terenie całego miasta Poznań, jak również w okolicach. Po skorzystaniu z naszych usług zdecydowanie podniesie się estetyka Twojego terenu przydomowego. 

Sprawdź specjalną ofertę na mycie ciśnieniowe: mycie kostki brukowej i mycie ciśnieniowe elewacji cennik promocyjny!

Mycie ciśnieniowe, potocznie zwane Karcher, od nazwy największego i cenionego na rynku producenta myjek wysokociśnieniowych.  Jest to idealne rozwiązanie do szybkiego i skutecznego oczyszczenia różnych powierzchni. Można w ten sposób łatwo usunąć zabrudzenia z elewacji, kostek brukowychmycie ciśnieniowe, podjazdów, a także umyć samochody. W naszej ofercie znajdziesz usługi świadczone myjkami ciśnieniowymi, których podzespoły zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy, że są ogromne różnice między profesjonalnym sprzętem, a maszynami klasy podstawowej, dlatego zastanawiając się czy skorzystać z usług firmy sprzątającej, czy wykonać tą czynność samemu, musisz wiedzieć, że do prawidłowego działania myjki wymagana jest znajomość jej obsługi. Zwracamy również uwagę na fakt, że tanie myjki ciśnieniowe dostępne w marketach, mają bardzo słabe parametry techniczne. Ludzie często skarżą się, że nie mogą nic nimi wyczyścić.  

Proces mycia ciśnieniowego

Czyszczenie ciśnieniowe, czyli mycie wodą pod wysokim ciśnieniem, wymaga od nas znajomości czyszczonej powierzchni, środków chemicznych i obsługi myjki ciśnieniowej. Urządzenia te są fenomenalne również w walce przeciwko szkodliwym wpływem grzybów i pleśni. Tu również jest wymagana wiedza z zakresu bezpieczeństwa ich usuwania. Mycie ciśnieniowe cieszy się coraz większą popularnością, a to dzięki wysokiej skuteczności czyszczenia i krótkiego czasu mycia w stosunku do wielkości i stopnia zabrudzenia powierzchni. Beautiful Space myje ciśnieniowo również nagrobki z użyciem specjalnego preparatu czyszczącego.  W zależności od czyszczonej powierzchni dobieramy odpowiednio dyszę do lancy, jak również stosujemy odpowiednie środki chemiczne. Stosujemy markowe środki np. takie jak https://www.tenzi.pl/ Nasze urządzenia cechują się wysokimi parametrami, między innymi maksymalnego ciśnienia roboczego oraz szybkości przepływu wody. Jesteśmy wyposażeni w odpowiednie akcesoria typu – różnego rodzaju złączki, szybkozłączki, przedłużacze, węże, osłony itp. Wystarczy zapewnić nam dostęp do energii elektrycznej i wody ogrodowej.  Nasz pracownik odpowiednio zabezpiecza również otoczenie. 

Podane ceny są cenami netto. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT, do cen należy doliczyć podatek VAT 23%.

Firma sprzątająca Poznań cennik – Sprzątanie biur, domów, mieszkań ☎ 731-357-177