Sprzątanie magazynów Poznań

Sprzątanie hal, magazynów i sklepów

Wykonujemy profesjonalne sprzątanie hal, magazynów i sklepów na terenie Poznania, Przeźmierowa, Tarnowa Podgórnego i okolic.

sprzątanie hal

Nasza firma sprzątająca wykorzystuje w swojej pracy nowoczesne, sprawdzone maszyny czyszczące i urządzenia doczyszczające, które w sposóbSprzątanie magazynów precyzyjny i szybki usuwają wszelkie zanieczyszczenia. Stosujemy również sprawdzone środki chemiczne, które są w stanie usunąć nawet bardzo trudne zabrudzenia. Jest to szczególnie ważne w przypadku sprzątania hal i czyszczenia powierzchni magazynowych, w których często gromadzone są artykuły i substancje powodujące plamy trudne do usunięcia przez zwykle środki czyszczące.

Dlatego też w trakcie realizacji usług szczególną uwagę zwracamy na dokładność wykonywanych zadań i nie jest to tylko pusty slogan. Posiadamy sprawdzoną kadrę, która wykonuje swoje zadania perfekcyjnie i bez zarzutu. Sprzątamy hale, magazyny i sklepy nie tylko skutecznie, ale także całkowicie bezpiecznie, zgodnie z obowiązującymi normami. Decydując się na naszą firmę sprzątającą mogą Państwo liczyć na najwyższy profesjonalizm świadczonych usług oraz elastyczne podejście na każdym etapie współpracy.

Z myślą o tym, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów, Sprzątanie hal produkcyjnychdostosowujemy godziny sprzątania i czyszczenia magazynów, hal i sklepów do indywidualnych wymagań. Wykonujemy usługi jednorazowe oraz cykliczne w wyznaczonych przez Klienta terminach – nawet codziennie. 

Niewątpliwie sprzątanie sklepów, sprzątanie hal oraz doczyszczanie magazynów jest jedną z naszych specjalności. Dla nas nie ma żadnych kompromisów w kwestii jakości świadczonych usług. Wysoki standard świadczonych usług z naciskiem na ich dokładność oraz szybki czas realizacji powierzonych zadań to nasze priorytety. W tym celu wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i skuteczne rozwiązania. Dysponujemy nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie sprzętem do czyszczenia (np. szorowarki jednotarczowe, myjki wysokociśnieniowe Karcher, profesjonalne odkurzacze przemysłowe, itp.). Pracujemy na najlepszych środkach czystości znanych marek.

Kompleksowe czyszczenie powierzchni magazynowych, sprzątanie hal produkcyjnych oraz sklepów obejmuje m.in. takie prace, jak:

 • odkurzanie podłóg, sufitów, ścian, konstrukcji, regałów,
 • mycie oraz gruntowne czyszczenie posadzek,
 • sprzątanie pomieszczeń socjalnych i sanitarnych
 • mycie okien i przeszkleń,
 • czyszczenie elementów oświetlenia,
 • mycie bram oraz ramp załadunkowych,
 • usuwanie plam po oponach, olejach, płynach,
 • stripowanie i polerowanie posadzek
 • inne prace z zakresu utrzymania czystości na życzenie Klienta, np. mycie elewacji

Ceny już od 1,49 zł/mW celu uzyskania dokładnych informacji lub indywidualnej wyceny zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail, telefon 731-357-177 lub formularz kontaktowy. 

Sprzątanie hal i magazynów Poznań – zapoznaj się z Ofertą Beautiful Space

Polecamy także zapoznanie się z ofertą na sprzątanie biur Poznań

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wyceniamy naszeSprzątanie magazynu usługi na podstawie bezpłatnej wizji lokalnej. Dokonujemy również wstępnych wycen na podstawie przesłanych szczegółów zlecenia, takich jak:

 • metraż i rodzaj powierzchni,
 • rodzaj oraz stopień zabrudzenia,
 • oczekiwany termin realizacji, 
 • dostępność mediów takich jak: woda, przyłącza 230V, 400V itp.

Dlatego też zachęcamy do kontaktu z nami i składania zapytań ofertowych.

Zobacz kilka zasad odnośnie czyszczenia posadzek w halach magazynowych: https://multi-matic.pl/maszynowe-czyszczenie-posadzek-przemyslowych-w-magazynach-halach/

Firma sprzątająca Poznań cennik – Sprzątanie biur, domów, mieszkań ☎ 731-357-177